logo

Proszę czekać...

Skontaktuj się z nami

Biuro tłumaczeń ABC w Gdyni - kontakt

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług w zakresie przygotowania tłumaczeń przysięgłych lub nieprzysięgłych, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem! W swojej ofercie mamy między innymi tłumaczenie prac magisterskich, prawa jazdy czy aktów notarialnych. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące wykonywanych przez nas tłumaczeń na język angielski bądź tłumaczeń z języka angielskiego, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu z tłumaczem przysięgłym języka angielskiego Małgorzatą Imbierowicz, która prowadzi biuro. Oferujemy możliwość kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

+48 58 622 21 24

+48 882 144 964

+48 608 615 695

Osiedle Zielone Redłowo

ul.Legionów 107 H/1

Gdynia 81-472 Polska

Dziękujemy!
  • Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.imbierowicz.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ABC TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA ANGIELSKIEGO MAŁGORZATA IMBIEROWICZ, Legionów 107/H/1 81-472 Gdynia, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem malimbie@pro.onet.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny