logo

Proszę czekać...

WITAMY W BIURZE TŁUMACZEŃ

Małgorzata Imbierowicz - tłumacz / właściciel biura

Tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego - Biuro ABC


Nasze biuro tłumaczeń przysięgłych z angielskiego znajdujące się w Gdyni powstało w 1991 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa na trójmiejskim rynku. Współpracując z innymi biurami tłumaczeń oraz będąc członkiem BST - Baltic Translators Society (Bałtyckie Stowarzyszenie Tłumaczy), wypracowaliśmy sobie dobrą reputację, która wzrastała dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami i biurami w naszym regionie. Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz usług, w tym przede wszystkim tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie.


Nasze doświadczenie obejmuje współpracę z kancelariami prawniczymi i notarialnymi, sądami oraz urzędami administracji państwowej zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Specjalizujemy się w tłumaczeniach z języka angielskiego oraz tłumaczeniach na język angielski dokumentów z następujących obszarów: handel, finanse, usługi, medycyna, gospodarka morska, komunikacja i marketing. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu tłumaczeń dokumentów przetargowych, projektów unijnych i dokumentów finansowo-handlowych. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w bardzo wielu różnorodnych sprawach. Świadczymy usługi związane z tłumaczeniem dyplomów i świadectw szkolnych oraz oferujemy tłumaczenia przysięgłe dokumentów sądowych i samochodowych, a ponadto tłumaczenia dokumentów osobistych. Często otrzymujemy również zlecenia na tłumaczenia przysięgłe aktów notarialnych i dokumentów bankowych oraz różnorodnych zaświadczeń.

zeń oraz tłumaczenia przysięgłe dokumentów bankowych.


Cerytfikat Małgorzata Imbierowicz

Tłumacz przysięgły języka angielskiego - o mnie

Jestem tłumaczem przysięgłym od roku 1991 i od tego roku prowadzę działalność gospodarczą. Ukończyłam Wydział Filologii Angielskiej na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu w roku 1984. Posiadam doświadczenie zawodowe w branżach komputerowej, handlowej oraz w gospodarce morskiej. Pracowałam w Polskiej Izbie Handlu Zagranicznego w Redakcji wydawnictwa Polish Maritime News. Obecnie, będąc tłumaczem, współpracuję ze szkołami językowymi w Polsce i w Wielkiej Brytanii Bell International, Ateneum, Oxford University, oraz British Counsil. Mam stały kontakt z żywym językiem angielskim i stale pogłębiam swoje umiejętności językowe poprzez codzienne kontakty z native speakerami.

Zajmuję się tłumaczeniem dokumentów dla firm i klientów indywidualnych. Mój zakres zainteresowań to ekonomia, prawo, finanse, gospodarka morska, spedycja, informatyka. Przetłumaczyłam tysiące dokumentów urzędowych, handlowych i prawniczych. Mam spory dorobek w tłumaczeniach ustnych - jako tłumacz uczestniczyłam przy negocjacjach handlowych, spotkaniach rad nadzorczych, przy podpisywaniu umów notarialnych, na rozprawach sądowych oraz przy rejestracji dokumentów w urzędach państwowych. Niejednokrotnie tłumaczyłam przy ceremoniach zaślubin z obcokrajowcami.

Małgorzata Imbierowicz - tłumacz przysięgły / właściciel biura

Szukasz tłumacza dokumentów, pism, formularzy lub innych publikacji?

Sprawdż naszą ofertęDlaczego ABC?

Divider Icon Image
Mamy dokładnie to czego szukasz
 • 01

  Sami tłumaczymy dokumenty.
 • 02

  Szybko nauczymy Cię angielskiego.
 • 03

  Proponujemy krótkie terminy realizacji.
 • 04

  Stale podnosimy nasze kwalifikacje.JUŻ NIEDŁUGO - SKLEP ONLINE!


KUPUJ ONLINESpecjalizacje i kwalifikacje


 • Branże

  Branże w których się specjalizuję:

  Hotelarstwo
  Human Resources
  Logistyka
  Księgowość i Finanse
  Marketing
  Prawo
  Business

 • Kwalifikacje

  Filologia angielska na UAM w Poznaniu
  specjalność: metodyka nauczania j. angielskiego
  Międzynarodowy dyplom DELTA - Cambridge ESOL
  Międzynarodowy kurs trenera
  Szkolenia NLP
  Szkolenia w zakresie marketingu internetowego
  Szkolenia dla managerów
  Egzaminator Cambridge
  Kierownik placówek kolonijnych
  Tłumacz przysięgły

 • Korzyści

  Współpraca z moim biurem to również:

  Współpraca z doświadczonymi tłumaczami i specjalistami
  Opieka merytoryczna projektu
  Innowacyjne rozwiązania technologiczne
  międzynarodowe standardy